Je bent hier:

Toerismeleerlingen leiden gratis groep rond in Brugge.

Toerismeleerlingen leiden gratis groep rond in Brugge.

18/11/2016 - Brugge vormde vrijdag het gedroomde decor voor een daguitstap dat door onze toerismeleerlingen georganiseerd werd voor het OCMW Geraardsbergen. De leerlingen namen de bezoekers enthousiast mee op sleeptouw doorheen de historische binnenstad en bezorgden hen zo een onvergetelijke dag. De verdienstelijkheden van onze leerlingen kaderen binnen het sociale project “Vakantieschakel” dat Toerisme Vlaanderen gelanceerd heeft om vakantie voor iedereen mogelijk te maken. Ook onze leerlingen uit de toerismerichting hebben zich van bij de start geëngageerd en bieden gratis rondleidingen aan in Veurne en omstreken. In september ontvingen zij hun eerste groep voor een dagje uit in Veurne. Diezelfde groep, OCMW Geraardsbergen, tekende in voor een tweede uitstap naar Brugge die op vrijdag plaatsvond en maakte al een reservatie voor volgend schooljaar naar Gent.
Met dank aan onze geëngageerde leerlingen uit de toerismerichting.

Meer