Je bent hier:

Heropstart van afstandsonderwijs

17/04/2020 - Vanaf maandag 20 april gaat onze school opnieuw van start met afstandsonderwijs, naar aanleiding van de verlenging van de schorsing van de lessen tot en met zondag 3 mei. Op basis van de richtlijnen van de overheid is dan ook een nieuwe planning opgesteld.

Deze weekplanning zal voor de komende week op maandagvoormiddag aan alle leerlingen gecommuniceerd worden via Smartschool door de klastitularis. Hou Smartschool dus nauwgezet in de gaten. De daaropvolgende we(e)k(en) zal dit telkens op de laatste schooldag van de voorbije week meegedeeld worden. Neem bij vragen zeker contact op met de klastitularis of de vakleerkrachten in kwestie. Ons team staat paraat om onze leerlingen zo goed mogelijk doorheen deze onzekere periode heen te loodsen.

Wij zijn er alvast klaar voor. Tot maandag iedereen.