Je bent hier:

Mosselfestijn ouderraad

Mosselfestijn brengt zeshonderd sympathisanten samen.

16/10/2016 – Op zondag 16 oktober zakten maar liefst zeshonderd sympathisanten naar onze school af voor het mosselfestijn, dat door de ouderraad Vriendenkring Atheneum Veurne georganiseerd werd. De opbrengst gaat naar de jaarlijkse GWP’s.
Dat het allereerste mosselfestijn ten voordele van de GWP’s een gigantisch succes was, is een understatement. Onze leerlingen slaagden erin maar liefst zeshonderd kaartjes voor dit evenement te verkopen, waardoor de kas voor de jaarlijkse GWP’s nu flink gespijsd is.
Met dank aan de ouderraad Vriendenkring Atheneum Veurne voor de organisatie, de leerlingen van het zesde jaar die massaal de handen uit de mouwen staken om alle sympathisanten van eten en drank te voorzien en natuurlijk iedereen die zondag naar de school afzakte en zo een bijdrage leverde.