top of page

'Het verhaal van Vlaanderen' in Veurne

Bijgewerkt op: 5 feb.

In GO! Atheneum Veurne Centrum bestuderen we niet alleen onze geschiedenis maar we trachten deze ook te (her)beleven. Zo zijn onze leerlingen uit de 1e graad er in geslaagd om, naar aanleiding van een wedstrijd rond 'Het verhaal van Vlaanderen', op 3 schooldagen tijd een spectaculaire doch zo authentiek mogelijke verfilming te maken van een belangrijk stukje geschiedenis: de inundatie van de IJzervlakte.


Van een grondig bronnenonderzoek, het schrijven van een script, het acteerwerk op locatie tot ook het editen van de film... alles werd door onze getalenteerde leerlingen gerealiseerd met de ondersteuning van echte kenners. En of wij trots zijn op onze leerlingen!

Kijk, geniet en wees klaar om versteld te staan.


92 weergaven0 opmerkingen

Kommentarer


bottom of page