top of page

Steun onze school met de aankoop van een kaasbox - UPDATE

Bijgewerkt op: 27 jun. 2022


27/10/2020 - Ook dit schooljaar wil onze Vriendenkring onze leerlingen en de schoolwerking ondersteunen. Omwille van de coronamaatregelen is het helaas niet mogelijk om opnieuw een mosselfestijn te organiseren, maar toch wat centjes in te zamelen en zo wat extra voor de leerlingen te kunnen doen, hebben we een alternatief bedacht: we verkopen kaasboxen. Reserveren kan telefonisch op het volgende nummer: 058/31 10 89.


UPDATE 07/11/20 - Corona dwingt iedereen tot extra maatregelen. Ook wij stellen uw gezondheid voorop. We hebben dan ook de planning van Cheese@Home 2020 aangepast.

Maar niet getreurd, Cheese@Home wordt enkel uitgesteld! We blijven hoopvol en zonder tegenbericht zal Cheese@Home doorgaan op zaterdag 16 januari 2021.

Om alles corona-proof te laten verlopen plannen we de ophaling van uw kaasschotel(s) in openlucht, op de parking van A-Mode/La Scaligera, Sint-Idesbaldusstraat 23-25 te Veurne, en dit van 10u00 tot 14u00.

De leveringen aan huis gaan door, zoals gepland, vanaf 14u00 (regio Veurne-Diksmuide-Westkust).

Om iedereen de kans te bieden maximaal te genieten van onze heerlijke kaasschotel kunt U bestellen tot en met 5 januari 2021. Dit kan via alle leerlingen van het Atheneum Veurne, via vriendenkring.kaveurne@gmail.com of via 0495/30.90.84 (telefonisch, sms, WhatsApp, …).

Bedankt voor uw steun en voor uw begrip. Mocht u nog vragen hebben of meer info wensen, contacteer ons gerust.

Hou het ondertussen veilig en gezond!

Tot snel,

Vriendenkring Atheneum Veurne

59 weergaven0 opmerkingen

Comments


bottom of page