top of page

Vierdes en zesdes kapen prijzen weg bij Junior Journalist

Bijgewerkt op: 27 jun. 2022

Met hun scherpe pen in de aanslag namen onze leerlingen uit het vierde en zesde jaar voor het eerst deel aan de taalwedstrijd 'Junior Journalist' van Davidsfonds. Tijdens de regionale voorronde vielen maar liefst zes deelnemers in de prijzen: Lot Van Biervliet (6LAWI), Laure Belleter (4WEWW), Kato De Bakker (4WEWW), Jinthe Saubain (6HWCU), Lotte Ryckeboer (6WEWI) en Thomas Vandendriessche (6ECMTWI).


Lot Van Biervliet en Jinthe Saubain kaapten de eerste plaats weg binnen hun categorie en stromen nu door naar de nationale ronde. Wij zijn uitermate trots op onze leerlingen en duimen alvast voor even goede resultaten op nationaal vlak. Proficiat!

89 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page